0554 241 87 96

0505 527 09 41

Copyright © 2014.
All rights reserved.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizinle nasıl temasa geçebiliriz?

Web sayfamızdaki iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları, info@hikayetadinda.com mail adresi ve ya sayfa da bulunan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önceden rezervasyon yaptırmalı mıyız?

Hikaye Tadında ekibi olarak düğün fotoğrafı çekim rezervasyonlarımız, günde sadece bir çift ile çalışmak üzere yapılmaktadır. Aynı güne başka bir çift ile çekim yapmıyoruz. Düğün tarihiniz kesinleştiği zaman bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Çekim günü planı için bir araya gelmeli miyiz?

Çekimin yapılacağı günü belirlemenin ardından, sizlerle tanışmak ve çekin gününü planlamak için bir araya gelmeliyiz. Ayrıca ön bir görüşme, hayatınızın en heyecanlı gününü karelere dökecek ekiple tanışmanız açısından önemlidir.

Çekim süresi ne kadar?

Seçeceğiniz pakete göre gün içerisinde 2-3 saat ve ya sabah kuaförden başlayıp dış çekim sonuna kadar 7 – 8 saat sürmektedir.

Dış Mekan Çekimin de aksesuar kullanıyor musunuz?

Anlaşmamıza göre ekip olarak hazırladığımız el yapımı özel konsept aksesuarlar kullanıyoruz. Eğer özel bir konsept konusunda anlaşılmamış ise, fotoğraflarımıza renk katacak şemsiyeler, tüller, el de tutmalık yazılar gibi aksesuarlar kullanmaktayız.

Çekimleri tek bir fotoğrafçı mı gerçekleştiriyor?

Genel olarak, çekim günü 2 fotoğrafçı ve 1 asistan ile çekim yerinde bulunuyoruz.

Paketler dışında bize özel paket hazırlıyor musunuz?

Eğer paketler arasında size uygun bir paket bulunmadığını düşünürseniz. Bir araya gelip istekleriniz doğrultusunda size özel çekim paketi hazırlıyoruz.

Fotoğraflara ne gibi düzenlemeler yapılıyor?

Öncelikle çekilen tüm fotoğraflar işlenmeden DVD’de size teslim edilmektedir. Albüm için seçilen fotoğraflarda renk, ışık vb. düzenlemeleri ve detaylı photoshop işlemleri yapılmaktadır.

Fotoğrafları ve albümü ne kadar sürede teslim alabiliyoruz?

Çekim gününden itibaren bir hafta içerisinde tüm fotoğrafları DVD olarak size teslim ediyoruz. Beğendiğiniz fotoğrafların kodlarını bize mail yoluyla bildirmeniz ardından fotoğrafların photoshop, re-touch ve albüm mizanpaj işlemlerine başlıyoruz.

Çalışmalarımız bitince size iletip sizden teyit alıyoruz. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra 7-15 gün arasında albüm setinizi adresimizden gelip teslim alabiliyorsunuz.

Fiyatlarınıza neler dahil değildir?

Gelin damat çekimleriniz İstanbul dışında gerçekleşecek ise konaklama bedeli, yol masrafları ve çekim için talep etmek istediğiniz ve portföyümüzde bulunmayan aksesuarlar kostüm vb. ürünler, ve çekim istediğiniz mekanlar eğer ücretli ise, bu tarz durumlar çekim ücretleri fiyatlara dahil değildir.